Na slevových portálech nás nenajdete

No_Slevomat_2015

– Hotely, které prodávají na slevových portálech, se svým klientům nedokáží dostatečně věnovat a nedokáží poskytnout adekvátní služby, na které má host nárok. – to se u nás nestane… 100% služby a starost o klienta.

– Hotely, které prodávají na slevových portálech poskytují slevu na úkor kvality a kvantity. U nás dbáme na čistotu a prvotřídní servis.

– Hotely, které prodávají na slevových portálech neinvestují do nového zařízení, a tím pádem se vybydlují, jejich příjem ze slevových nabídek nepokrývá často ani náklady, musí tedy šetřit na ostatních položkách, šidí úklid a praní lůžkovin.

– Hotely,které prodávají na slevových portálech nepoužívají kvalitní suroviny a z důvodu velké úspory používají nekvalitní často prošlé suroviny. V našich restauracích se vaří ze 100% čerstvých surovin, v plné kvalitě zpracování.

Situace v hotelech prodávajících na slevových portálech je dlouhodobě neudržitelná a krátkozraká. V našem hotelu si vážíme každého zákazníka, držíme nejvyšší možnou míru komfortu, čistoty a kvality služeb, s naším zákazníkem si tvoříme dlouhodobý vztah založený na společné důvěře ve 100% kvalitu a přátelství.

V hotelech prodávajících na slevových portálech sortují zákazníky, chovají se jinak ke klientovi se slevou a jinak ke stálému zákazníkovi, kterému vysloveně následně vadí sdílet hotelové zařízení často s jinou sociálně příjmovou skupinou, která by si kvalitní hotelové služby vyšší cenové kategorie bez slevy nikdy neobjednali…..to se u nás nestane, na slevových portálech nás nenajdete – nabízíme pouze 100% kvalitu pro naše zákazníky, veškerý zisk vracíme zpět do nových ekologických technologií, rekonstruujeme , stavíme pro Vás nové wellnessové zázemí , staráme se o Vaší bezpečnost a hýčkáme si každého klienta, který chápe výše uvedenou módní absurditu, ke které se NIKDY nepřidáme.

Děkujeme tímto našim klientům za pochopení a důvěru, kterou v naše služby vkládají